OUTLET

Тренд моделите на сезоната сега се во продажба во ограничен број по пристапни цени!
Не ги пропуштајте попустите!

„Не нудиме замена или враќање на нашите OUTLET производи.

Сортирај по
tesettur-abiye-Gilda Tesettür Abiye-ModaZehrada
3638404244

Gilda Вечерен фустан со хиџаб

$83 USD$59 USD
Производот се вклопува целосно.Должина на производот: 160 cmТоа е флексибилна ткаенина со сатенски изглед.Има патент одзади.Деталите за собирање и завеси се истакнати во производот.Тој е во форма на молив.Детали за...
tesettur-abiye-Nasrin Abiye-ModaZehrada
36384042444648

Nasrin вечерен фустан

$99 USD$89 USD
Должина на производот 170 см - должина на грбот 215 см Производот е тесно одговара. Тоа е шифон ткаенина Има многу ракави. Има детал од копче на крајот на ракавот....
tesettur-abiye-Cynthia Tesettür Abiye-ModaZehrada
384042444648

Cynthia Вечерен фустан со хиџаб

$149 USD$129 USD
Производот е полна мувла Висина на производот 160 см Детали од страничната опашка +25 cm додадени на должината на производот Сатен е ткаенина Наредено е Има заден патент Достапна подлога...
tesettur-abiye-Lena Tesettür Abiye-ModaZehrada
3638404244

Lena Вечерен фустан со хиџаб

$49 USD
Производот е полн калап Должината на производот е просечна 135 см  Тоа е сатенска ткаенина  Наредено е  Одзади има патент  балон рака  Обработката е лепење  Тоа е во форма на...
tesettur-abiye-Ariana Tesettür Abiye-ModaZehrada
3638404244

Ariana Вечерен фустан на Хиџаб

$59 USD
Производот е полн калап  Просечната должина на производот е 140 см  Органза е ткаенина  Наредено е Одзади има патент Деталите за ременот не се преносливи  Обработката е лепење Има форма...
tesettur-abiye-Demetry Tesettür Abiye-ModaZehrada
3638404244

Demetry Вечерен фустан со хиџаб

$69 USD
Производот е полн калап  Просечната должина на производот е 140 см  Тафтот е ткаенина  Обложен е од тул  Одзади има патент  Обработката е лепење  Има форма на здолниште со А-крој...
tesettur-abiye-Linet Tesettür Abiye-ModaZehrada
3638404244

Linet Вечерен фустан со хиџаб

$69 USD$49 USD
Производот е полн калап  Просечна должина на предниот дел на производот е 160 см  Должината на грбот на производот е просечна 175 см  Тул е ткаенина  Наредено е  Одзади има...
tesettur-abiye-Liva Tesettür Abiye-ModaZehrada
3638404244

Liva хиџаб вечерен фустан

$49 USD
Производот е полн калап Просечната должина на производот е 140 см  Тоа е сатенска ткаенина  Наредено е  Одзади има патент Достапни се детали за завесата Има форма на здолниште со...
tesettur-abiye-Jennie Tesettür Abiye-ModaZehrada
3638404244

Jennie хиџаб вечерен фустан

$49 USD
Производот е полн калап  Просечната должина на производот е 140 см  Тоа е сатенска ткаенина Наредено е  Одзади има патент  Деталот за брош на рамото не е пренослив.  Тоа е...
tesettur-abiye-Valentine Tesettür Abiye-ModaZehrada
384042444648

Valentine Вечерен фустан со хиџаб на

$166 USD$144 USD
Производот е тесенДолжина на предниот дел на производот 165 смДолжина на грбот на производот 175 смСатен е ткаенинаНаредено еВезењето не е лепењеГорниот дел е обвитканИма заден патентНема перница за градиИма...
tesettur-abiye-Sofia Tesettür Abiye-ModaZehrada
3638404244

Sofia Вечерен фустан со хиџаб

$107 USD$79 USD
Производот е полн калап Висина на производот 165 см Тоа е креп ткаенина Одзади има патент Наредени Нема перница за гради манжетните се со патент Деталите за ременот не се...
tesettur-abiye-Melya Tesettür Abiye-ModaZehrada
38404244464850

Melya Вечерен фустан со хиџаб

$116 USD$81 USD
Производот е полн калап  Просечната висина на производот е 155 см  Тоа е креп ткаенина  Наредени Одзади има патент На двете рамена има детал од наметка, не е пренослив. Во...