Uluslararası Siparişler

Uluslararası Siparişler Hakkında Faydalı Bilgiler

 

Siparişleriniz, ödemesi tamamlandıktan sonra 24 saat içinde kargoya verilecektir. Özel tasarım ürünlerde bu süre daha uzun olabilir. Detaylı bilgiyi ürün açıklamasında bulabilirsiniz.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj, deprem ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notu bırakılan adrese tekrar uğranmaz, bu durumda kargoyu şubeden müşteri almalıdır.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Uluslararası siparişleriniz için tahmini teslimat sürelerimiz

Avrupa: 3-5 İş Günü

Amerika, Kanada: 5-7 İş Günü

Diğer Ülkeler: 7-10 İş Günü


*Değerli müşterilerimiz, ödeme yöntemi olarak Havale/EFT seçtiyseniz, ödemenize yardımcı olabilmek adına müşteri temsilcilerimiz WhatsApp veya E-Mail yolu ile sizinle iletişime geçecektir.

*2 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişleriniz iptal olacaktır. Ödemenizi gerçekleştirdiğiniz takdirde bizlere dekontunuzu ulaştırmanız gerekmektedir. Dekontunuzu WhatsApp, Destek hattımız veya mail yoluyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu şekilde sipariş sürecinizin hızlanmasını sağlayabiliriz, teşekkür ederiz.


*Uluslararası siparişlerde KARGO ve GÜMRÜK maliyetlerinden dolayı İADE veya DEĞİŞİM politikamız bulunmamaktadır. Siparişinizi oluştururken bunu dikkate almanız önemle rica olunur.


Gümrük ve Ithalat Vergisi

Kısıtlamalar ve yeni kurallar gereği yurt dışına gönderilen paketlerin sipariş verilen ülke kanunları uyarınca gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle  iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizleri bilgilendirecektir.

Gümrük ve ithalat vergisi sipariş verdiğiniz ülke kanunları ve sizin aranızdadır. Gümrük ücretlerini ödememeniz durumunda paketinizin iadesi mümkün değildir,  firmamızın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.